Nie przegap szansy na fantatyczne wakacje! Wybierz kierunek już teraz i skorzystaj ze specjalnej letniej promocji Wizz Tours

Wizz Tours, portal należący do grupy Wizz Air, największej niskokosztowej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, oferuje atrakcyjną letnią promocję. Propozycja Wizz Tours to szeroki wybór pakietów wyjazdowych dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych, w tym także wyjazdów weekendowych typu “city breaks” oraz licznych propozycji spędzenia letnich i zimowych wakacji.

1WIZZ_Tours_logo_2015ok

 

 

 

Najwyższy czas zaplanować nadchodzące lato i zarezerwować wspaniały wyjazd zyskując 65 euro zniżki! W tym roku najpopularniejsze kierunki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Agadir, Bari, Wyspy Kanaryjskie, Nicea, Lizbona, Santander czy Split? Każdy wybór jest świetny!

Przed rozpoczęciem kalendarzowego lata, Wizz Tours prowadzi akcję promocyjną HURRY65, która potrwa do 23:59 CET, 31 maja 2017 roku. Kod HURRY65 obowiązuje przy rezerwacji pakietów (hotel+przelot) z minimum siedmioma noclegami na podróże między 10 maja a 31 października br. Kod uprawnia do jednorazowej zniżki w wysokości 65 euro przy każdej rezerwacji.

Wystarczy jedno kliknięcie! Wybór Wizz Tours to nie tylko najbardziej atrakcyjne cenowo oferty, ale również oszczędność czasu spędzonego na poszukiwaniu i organizowaniu poszczególnych elementów podróży na licznych stronach internetowych. Pakiety Wizz Tours zawierają przelot i zakwaterowanie. Mogą być również rozbudowane o inne dodatkowe usługi. Przystępny i klarowny proces rezerwacji znacznie ułatwia organizację wyjazdu.

Istvan Csanalosi, Dyrektor Generalny Wizz Tours, powiedział: “To wyjątkowa okazja dla naszych klientów w Polsce, aby już teraz zacząć realizować wakacyjne plany. Nasza oferta atrakcyjnych cenowo pakietów pomoże rodzinom i entuzjastom podróży zorganizować letni wypoczynek. Wizz Tours jest niezawodnym partnerem w planowaniu rodzinnych wakacji. Stale rosnąca liczba dostępnych destynacji potwierdza, że Wizz Tours jest najlepszym wyborem, dzięki niskim cenom i urozmaiconej ofercie.”

* Ceny powyższych pakietów obejmują bilet na lot powrotny oraz 7 noclegów w hotelu dla jednej osoby. Cena biletu lotniczego zawiera wszystkie podatki, opłaty obowiązkowe oraz opłatę administracyjną, a także przewóz małego bagażu podręcznego (42x32x25 cm). Niektóre hotele przy wymeldowaniu mogą naliczyć dodatkowe opłaty i podatki lokalne. Powyższe ceny pakietów obejmują tylko wymienione usługi, więc nie obejmują usług transferu lotniskowego z lotniska do wybranego przez Ciebie miejsca zamieszkania — dotyczy to zarówno lotu w wybranym kierunku, jak i powrotnego. Więcej informacji znajdziesz w rzeczywistej ofercie pakietu. Wymienione wyżej ceny zostały obliczone przez połączenie najtańszego dostępnego biletu na przelot oraz cen noclegu dla wyjazdów w terminie od 10 maja do 31 października 2017 r., które można zarezerwować na stronie wizztours.com 10 maja 2017 r. Dostępność biletów lotniczych i pokojów hotelowych w pokazanych cenach jest ograniczona. Powyższe ceny dotyczą najtańszych rodzajów pokojów w danym miejscu zamieszkania, dotyczą pobytu dwóch osób w pokoju, nie obejmują wyżywienia i są uzależnione od dostępności. Kod promocyjny HURRY65 jest ważny do 31 maja 2017 roku, do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego letniego i może być stosowany w przypadku pakietów obejmujących lot i hotel dostępnych na stronie wizztours.com, które obejmują co najmniej 7 noclegów w okresie od 10 maja do 31 października 2017 r. Aby skorzystać z promocji, wpisz kod promocyjny „HURRY65” na stronie wyszukiwania w witrynie wizztours.com zanim przeprowadzisz wyszukiwanie. Powyższy kod promocyjny uprawnia do jednorazowej zniżki 65 EUR na rezerwację i dotyczy tylko nowych rezerwacji obejmujących maksymalnie 9 pasażerów. Nie można go łączyć z innymi rabatami.

Źródło: apriori-communications.com

Dodaj komentarz